У столиці України скульптори перетворили тисячу труб на пам’ятник

Скульптуру створили брати Єгор і Микита Зігури з Дніпра.

Об этом сообщает todaymoy.in.ua со ссылкой на СМИ.

7 вересня в Києві на Дніпровській набережній відкрили пам’ятник, створений з труб. Скульптура «Єднання» зображує чоловіка і жінку, крізь фігури яких на світанку і заході проходять сонячні промені, передають Патріоти України з посиланням на Інформатор.

Скульптура «Єднання” знаходиться в новому публічному просторі, де облаштували оглядовий майданчик з тематичним дизайном мощення і нічним освітленням.

Скульптуру створили брати Єгор і Микита Зігури з Дніпра. Зовсім недавно її встановили на Дніпровській набережній. Вважається, що пам’ятник нерозривно зв’язаний з навколишнім середовищем. Над проєктом разом з авторами працювали українські астрофізики, за розрахунками яких між чоловічою і жіночою фігурою на світанку і заході проходить сонце.

Локація об’єднує сучасну скульптуру та актуальне архітектурне рішення від київського урбаніста Станіслава Дьоміна. Арт-об’єкт створили з тисячі зварених між собою полірованих прутів і труб з нержавіючої сталі. Висота роботи перевищує 4,5 метра, завширшки вона — близько 4 метрів. Відзначимо, що на території КПІ імені Ігоря Сікорського вже встановлена скульптура «Новий Прометей», яку також створили Зігури.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/u-stolytsi-ukrainy-skulptory-peretvoryly-tysiachu-trub-v-pamiatnyk-298197.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя